Strona główna
Misja i wizja szkoły
Aktualności
Dokumenty
Historia szkoły
Kadra pedagogiczna
Zajęcia pozalekcyjne
Nasze osiągnięcia
Galeria zdjęć
Ogłoszenia publiczne


OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH - rok szkolny 2013/2014

JULIA GRAJEWSKA uczennica kl. 6b została laureatką Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego. SERDECZNE GRATULACJE !!!

Laureaci Miejskiego Konkursu Plastycznego "Nasze Domowe zwierzątko"

klasy I: I miejsce - Grzegorz Pyszczuk kl. 1b, II miejsce - Michał Surała kl. 1a, wyróżnienia: Michał Szczypior i Antonina Aleksiak z kl. 1b.

klasy II: III miejsce - Luiza Lewandowska i Jakub Janczewski z kl. 2c, wyróżnienia: Marta Daschke i Magdalena Białek z kl. 2a.

klasy III: III miejsce - Natalia Puszczewicz z kl. 3c, wyróżnienia: Maria Jando i Alicja Janosik z kl. 3d oraz Mikołaj Korzeniewski i Nikola Raksimowicz z kl. 3c.

klasy IV: wyróżnienie - Matylda Korzeniewska z kl. 4d.

klasy V: wyróżnienia - Wiktoria Zielińska z kl. 5b i Alicja Aleksa z kl. 5a

klasy 6: I miejsce - Liwia Maćkow z kl. 6a, II miejsce - Natalia Kacperska z kl. 6a

Nagrody specjalne: Konrad Skorupski z kl. 2c i Maria Wanatowicz z kl. 3c. GRATULUJEMY !

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH - rok szkolny 2012/2013

Uczeń kl. 6c Adam Milewski został finalistą Kuratoryjnego Konkursu z Języka Polskiego - etap rejonowy, Gratulujemy!

Uczennica kl. 5c Julia Grajewska otrzymała Stypendium Miasta Gdyni na rok szkolny 2012/2013 za osiągnięcia muzyczne i edukacyjne.

Laureatami Unijnego Konkursu Plastycznego na temat walorów ekologicznych regionu, w którym żyjesz zostali:

I miejsce - Oliwia Kobiałka z kl. 2c

II miejsce - Bruno Freund z kl. 6c

III miejsce - Agata Gustek z kl. 5a

Laureatami konkursu fotograficznego "KRAJOBRAZY POMORZA" zostali

w kategorii wiekowej kl. 1 - 3:

I miejsce - Julia Bieniek z kl. 3c

II miejsce - Wiktoria Jaworska z kl. 3c

III miejsce - Natalia Świetlikowska z kl. 1a

w kategorii wiekowej kl. 4 - 6

I miejsce - Olga Leśniewicz z kl. 5c

II miejsce - Agata Gustek z kl. 5a i Julia Mathea z kl. 5c

III miejsce - Angelika Rowińska z kl. 5a i Konrad Jasiewicz z kl. 5a

W Szkolnym Konkursie Genealogicznym dla uczniów kl. 4 laureatami zostali:

I miejsce - Jaśmina Formela i Amelia Strzyżewska kl. 4d

II miejsce - Alex Kornacki i Maciej Miłkowski kl. 4a

III miejsce - Kacper Soja i Łukasz Tessmer kl. 4c

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH - rok szkolny 2011/2012

Uczennica klasy 6b - Ania Subczyńska uzyskała tytuł LAUREATA interdyscyplinarnego konkursu kuratoryjnego "Języka polskiego z historią". GRATULUJEMY!!!

Uczeń kl. 2c Paweł Koźlarski zdobył nagrodę specjalną Ministerstwa Obrony Narodowej w konkursie plastycznym "Droga do morza".

Zwycięzcami VII edycji MIĘDZYSZKOLNYCH KONKURSÓW WIEDZY O GDYNI pod hasłem "Gdynia - miasto, które mnie urzekło" zostali:

- w kategorii "Pokażę Ci moje miasto" - konkurs oratorski w j. polskim - III miejsce zajęła EMANUELA OLSZEWSKA,

- w kategorii "Ptaki, drobne zwierzaki i rośliny wybrzeża Bałtyku" - konkurs przyrodniczy - II miejsce zajął ADAM WIATR,

- w kategorii "Magia mojego miasta" - konkurs historyczny - I miejsce zajął OLGIERD KĘDZIA,

- w kategorii "Marynarka Wojenna wczoraj i dziś" - krzyżówka tematyczna - III miejsce zajęła ANGELIKA ROWIŃSKA,

- w kategorii "Marynarka Wojenna" - album - II miejsce zajęła LIWIA LEWANDOWSKA,

- w kategorii "Spacer ulicami Gdyni" - gra planszowa - II miejsce zajął MAKSYMILIAN SIENKIEWICZ,

- w kategorii "Okręty Marynarki Wojennej" - konkurs plastyczny - wyróżnienie otrzymała JULIANNA RUTZ.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie GRATULUJEMY i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

Reprezentacja uczniów kl. 1d zajęła II miejsce w XI Przeglądzie Piosenki Popularnej POP CIS w kategorii wiekowej klas I - III.

Wyróżnienia w konkursie plastycznym "20 lat Państwowej Straży Pożarnej - jak nas widzą tak nas malują" organizowanym przez KM Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni otrzymali:

- Olivia Kobiałka z kl. 1c

- Stanisław Biernat z kl. 4c

- Kinga Gawlińska z kl. 4c

- Konrad Loroch z kl. 6c.

Drużyna chłopców - uczniów klas 6 - zdobyła III miejsce w Gdyni w Mistrzostwach Gdyni w Minisiatkówce Chłopców. GRATULUJEMY!

W XIV edycji konkursu miejskiego "Zapraszamy ptaki do Gdyni" nagrody główne otrzymali: Jan Krężel, Konrad Jasiewicz, Maksymilian Kreft, wyróżnione zostały: Julianna Rutz i Agnieszka Chudzińska.

Uczeń klasy trzeciej Mikołaj Drapała zajął II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym klas trzecich.

Michał Soja uczeń kl. 6c zajął III miejsce w Konkursie Matematycznym "MUSZELKA" klas szóstych w roku szkolnym 2011/2012 organizowanym przez Sopocki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.

Uczeń kl. 4b Edgar Pawłowski został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego.

Na etapie miejskim Konkursu Biblijnego Oliwia Kobiałka uczennica kl. 1c zajęła III miejsce w konkursie plastycznym.

Iga Szkudlarek z kl. 1c zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim - Morze nasze morze "Chrońmy Bałtyk".

W konkursie rejonowym Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego reprezentanci naszej szkoły zajęli II miejsce.

W międzyszkolnym konkursie interdyscyplinarnym "ZAGADKUS" reprezentacja szkoły w składzie: Zuzanna Adamiuk, Anna Subczyńska, Agata Staszak zajęła II miejsce.

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH - rok szkolny 2010/2011

Uczniowie klasy 6b - Jan Sławiński i Zuzanna Perlicka zostali finalistami Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego "Język Polski z Historią".

Uczniowie Jaś Sławiński z kl. 6b i Anna Subczyńska z kl. 5b zostali LAUREATAMI I stopnia z wyróżnieniem w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM MATEMATYKA PLUS - OXFORD 14 edycja, w swoich kategoriach wiekowych.

Nasza szkoła zajęła III miejsce w konkursie rejonowym "MATEMATYKA Z PRZYRODĄ".

W XIII edycji konkursu miejskiego "ZAPRASZAMY PTAKI DO GDYNI" nasza szkoła zajęła III miejsce, zdobywając nagrodę rzeczową o wartości 500 zł.

W Półfinale Wojewódzkim mini piłki siatkowej dziewcząt nasze reprezentantki zajęły III miejsce. Gratulujemy!

Uczniowie - Anna Subczyńska z kl. 5b i Jan Sławiński z kl. 6b zostali laureatami Międzynarodowego Konkursu Matematycznego - Test Matematyka Plus - Oxford.

Uczennica Emanuela Olszewska z kl. 4a zajęła III miejsce w Wojewódzkim Konkursie na Multimedialne Życzenia Świąteczno-Noworoczne.

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH - rok szkolny 2009/2010

W KONKURSIE WOJEWÓDZKIM "Zbieramy makulaturę - oszczędzamy lasy" nasza szkoła:

w kategorii NAJLEPSZA PLACÓWKA OŚWIATOWA zajęła II miejsce,

w kategorii NAJLEPSZY UCZEŃ-ZBIERACZ I miejsce zajęła Zosia Zych z kl. 3c, III miejsce Adrian Bulczak z kl. 4c, a IV miejsce Katarzyna Bastuba z kl. 6b. GRATULUJEMY!

Nasza uczennica Agata Staszak została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu "ODKRYJ ŚWIAT Z NATIONAL GEOGRAPHIC" i w nagrodę otrzymała bezpłatny kurs języka angielskiego.

Uczeń kl. 6b Michał Labuda zajął I miejsce w piątej edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Gdyni w kategorii konkursu historycznego "Nasza flota choć nieduża..."

W kategorii konkursu historycznego "Oni umiłowali Gdynię" I miejsce zajęli Michał Labuda i Jakub Kasperski z kl. 6b.

W kategorii album o MW Gdyni - "Będziem Ciebie wiernie strzec..." III miejsce zajął Bartosz Penkalla z kl. 6b.

Reprezentacja Chłopców kl. 6 zajęła I miejsce w Mistrzostwach Gdyni Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej.

Reprezentacja dziewcząt kl. 6 zjęła II miejsce w Mistrzostwach Gdyni Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej.

Reprezentacja szkoły zajęła III miejsce w Mistrzostwach Gdyni w Tenisie Stołowym Chłopców.

Reprezentacja szkoły zajęła II miejsce w Mistrzostwach Gdyni Szkół Podstawowych w Szachach.

Uczennice Paulina Rojek i Magdalena Nadolska zjęły I miejsce w II Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki POP "YOU CAN SING" 2010.

Uczennica Paula Gołuńska otrzymała wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie "Marzenie Matyldy" w kategorii multimedialnej - prezentacja pt. "Bohaterowie książki MARZENIE MATYLDY".

Uczniowie klasy 5c zajęli III miejsce w Międzyszkolnym Hogwardzkim Konkursie Matematyczno - Sportowym.

Uczennica Diana Bhatt zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki i Tańca Kwakowo 2010 r.

Reprezentacja uczennic klas 3 zajęła II miejsce w Mistrzostwach Gdyni w Dwa Ognie.

Nasza Szkoła została uhonorowana dyplomem przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ "Animals" za dary przekazane bezdomnym i porzuconym zwierzętom w schronisku "Ciapkowo" w Gdyni.

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH - rok szkolny 2008/2009

Reprezentacja uczniów klas I zajęła III miejsce w międzyszkolnym turnieju "POlicyjna foczka uczy zasad bezpieczeństwa"

W konkursie miejskim "Oni umiłowali Gdynię" III miejsce zajęli Agata Kunat i Radosław Rybarczyk

W konkursie miejskim "Gdynia jakiej nie znamy" I miejsce zajęli Michał Labuda i Mikołaj Wojciechowski

W Gdyńskim Biegu Europejskim na dystansie 0,7 km szkół podstawowych Marcin Ćwikliński zajął III miejsce

Uczeń klasy 5b Michał Labuda zajął II miejsce w IX edycji konkursu wiedzy o mieście "Gdynia - nasza mała ojczyzna"

Reprezentacja dziewcząt klas 3 zajęła II miejsce w Mistrzostwach Gdyni Szkół Podstawowych w "Dwa ognie usportowione"

Uczennica kl. 3c - Paula Gołuńska otrzymała nominację do XXVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej w kategorii klas I - III

Zajęcie przez reprezentację uczniów klas piątych II miejsca w Rejonowym Konkursie "Matematyka z Przyrodą"

Zajęcie I miejsca przez Olgierda Kędzię z kl. 3c w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Gdyni dla uczniów klas trzecich

Zakwalifikowanie się do finału Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego Języka Polskiego z Historią Radosława Rybarczyka ucznia klasy 6a

Zakwalifikowanie się do II etapu (rejonowego) Konkursu Interdyscyplinarnego "Matematyka z Przyrodą" uczniów:
- Kamili Boluk - Sobolewskiej z kl. VIc
- Agaty Szymuli z kl. VIa
- Kacpra Osiki z kl. Vc

Zakwalifikowanie się do II etapu (rejonowego) Konkursu Interdyscyplinarnego "Języka polskiego z historią" uczniów:
- Jakuba Goca z kl. VIb
- Agaty Kunat z kl. VIa
- Radka Rybarczyka z kl. VIa

Zajęcie II Miejsca w I Gdyńskim Konkursie Pieśni Patriotycznej w kategorii duety przez:
- Paulinę Rojek i Patrycję Pokrzywnicką

Wyróżnienie za udział w II Miejskim Konkursie Piosenki i Poezji Patriotycznej w kategorii poezja dla:
- Patrycji Pokrzywnickiej i Pauliny Rojek

Zajęcie przez szkołę II miejsca w grze edukacyjnej "Historia zapisana w zabytkach Gdyni" zorganizowanej przez Klub Historyczny im. Armii Krajowej w Gdyni

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH - rok szkolny 2007/2008

Hubert Pawłowski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego - język polski z historią

Malwina de Ciantis - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Książka, którą chciałbyś przeczytać"

Monika Pobłocka - III miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym "Bezpieczna energia ..."

Paula Gołuńska - I miejsce w eliminacjach rejonowych XXV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej

Kacper Osika - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla klas IV

Jan Sławiński - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytania ze Zrozumieniem oraz Znajomości Reguł Ortograficznych i gramatycznych Języka Polskiego

Paula Gołuńska - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji Polskiej

Rafał Woźniak i Hubert Pawłowski - I miejsce w konkursie miejskim "Gdynia jakiej nie znamy"

Ewa Romaniuk i Michał Labuda - II miejsce w konkursie miejskim "Gdynia jakiej nie znamy"

Michał Labuda - III miejsce w konkursie miejskim "Krzyżówka o Gdyni"

III miejsce zespołowo - w konkursie miejskim "Spacerkiem po Gdyni z matematyką"

II miejsce uczniowie klas I - w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy i Sprawności "Policyjna foczka uczy zasad bezpieczeństwa"


NASZE SUKCESY w Wojewódzkim Konkursie "Zbieramy - Oszczędzamy Lasy"
rok szkolny 2006/2007:

I KATEGORIA NAJLEPSZA PLACÓWKA OŚWIATOWA (ilość zebranej makulatury)

I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 21 Gdynia


II KATEGORIA NAJLEPSZA PLACÓWKA OŚWIATOWA
(waga makulatury przeliczona na ilość uczniów biorących udział w konkursie)

III miejsce
Szkoła Podstawowa nr 21 Gdynia - 167,95 kg/1 uczeń


III KATEGORIA NAJLEPSZY UCZEŃ - ZBIERACZ

I miejsce Paweł Georgiew SP 21 Gdynia 7650 kg
III miejsce Alicja Bastuba SP 21 Gdynia 4160 kg

Osiągnięcia uczniów w konkursach - rok szkolny 2006/2007

Wojciech Labuda - laureat Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego
"Asy humanistyczne" - język polski z historią

Wojciech Labuda - laureat Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego
"Matematyka z przyrodą"

Aleksandra Kozakiewicz - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego
"Asy humanistyczne" - język polski z historią

Aleksandra Kozakiewicz - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego
"Matematyka z przyrodą"

I miejsce w Finale VII Edycji Miejskiego Konkursu -
"Gdynia nasz mała Ojczyzna" - Wojciech Labuda

Wojciech Labuda - laureat VII Ogólnopolskiego Konkursu Twórczego Używania Umysłu
"Wyspa zagadek 2006/2007"

II miejsce w VII Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Europie
drużyna w składzie: Wojciech Labuda, Anna Nagórka, Martyna Szweda, Alicja Zuba

I miejsce w Miejskim Konkursie - "Zasłużeni dla regionu"
zespół w składzie: Marlena Adamczyk, Marta Debis, Dagmara Wendt

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla klas IV -
Konstancja Olszewska

Laureaci: Adam Machon i Kamila Wendt Miejskiego Konkursu Ekologicznego-"Zapraszamy ptaki do Gdyni 2007"

III miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym - "Gdynia miasto tradycyjnie nowoczesne" - Aleksandra Frąckiewicz

Wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką dla uczniów szkół podstawowych - dla Agnieszki Miśkiewicz

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX 2007". Wynik dobry uzyskali:
Marlena Adamczyk, Wojciech Labuda

Osiągnięcia sportowe

IV miejsce w Mistrzostwach Gdyni w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt

I miejsce w Halowych Mistrzostwach Gdyni w Lekkiej Atletyce

V miejsce w Halowych Mistrzostwach Gdyni w Lekkiej Atletyce /I edycja/ - bieg na 50m dziewcząt - Klaudia Kałan

I miejsce w Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Gdyni na dystansie 1000m stylem zmiennym - Aleksandra Janssen

I miejsce w Zawodach Pływackich Szkół Podstawowowych w Gdyni na dystansie 50m stylem klasycznym - Aleksandra Janssen

V miejsce w Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Gdyni w klasyfikacji drużynowej.

II miejsce w Regatach Konstytucyjnych w klasie OPTIMIST UKS zajął - Maciej Gugała



Wojciech Labuda
- stypendysta Prezydenta Miasta Gdyni w roku szkolnym 2007/2008.
Absolwent naszej szkoły.

Grzegorz Bławat - stypendysta Prezydenta Miasta Gdyni w roku szkolnym 2006/2007.
Absolwent naszej szkoły.

 

Osiągnięcia uczniów w konkursach - rok szkolny 2005/2006

I Konkursy kuratoryjne

Konkurs matematyczny "Asy matematyczne"
Finaliści: Grzegorz Bławat 6c, Aleksander Kumala 6d

II Konkursy ogólnopolskie

VI Ogólnopolski Konkurs Twórczego Używania Umysłu "Wyspa zagadek 2005/2006"
Laureat: Maciej Radzikowski 6c

Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury
Laureatka: Agnieszka Miśkiewicz 5d
wyróżnienie: Karolina Jankowska 5a, Aleksandra Janssen 5d, Oliwia PIekoś 6b, Pola Gugała 6d, Aleksandra Zabrocka 6e

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego MULTITEST 2005/2006
wyróżnienie: Katarzyna Wróbel 5d, Wojciech Labuda 5b

III Konkursy wojewódzkie

VII Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Europie
I miejsce drużyna w składzie: Grzegorz Bławat 6c, Maciej Radzikowski 6c, Maciek Kuklewicz 6c, Maciej Serzysko 6c

Wojewódzki konkurs "Zbieramy - Oszczędzamy Lasy"
I miejsce w kategorii najlepsza placówka oświatowa
trzy pierwsze miejsca w kategorii najlepszy uczeń
I m. Dominika Ziemann
II m. Alicja Bastuba
III m. Grzegorz Bławat

Konkurs piosenki kaszubskiej "Kaszebscze Spiewe"
Etap miejski - III miejsce Jerzy Leo 1c

IV Konkursy miejskie

WYNIKI KONKURSU "ZBIERAMY - OSZCZĘDZAMY LASY"
I KATEGORIA - NAJLEPSZA PLACÓWKA OŚWIATOWA
I miejsce zdobyła nasza szkoła, która zebrała w roku szkolnym 2005/2006 ponad 80 ton makulatury.
III KATEGORIA - NAJLEPSZY OPIEKUN
I miejsce zdobyła p. Mariola Wolska
NAJLEPSI ZBIERACZE
I miejsce Dominika Ziemann (4b) - 3500 kg
II miejsce Alicja Bastuba (4a) - 3300 kg
III miejsce Grzegorz Bławaj (absolwent) - 3000 kg

VI Konkurs Wiedzy o Gdyni "Gdynia - nasza mala Ojczyzna"
I m. Wojciech Labuda 5b

Konkurs "Zapraszamy ptaki do Gdyni - 2006"
Laureaci: Karolina Jaroszewska 6c, Kinga Jaroszewska 4d, Maciej Gugała 4d

V Konkursy międzyszkolne

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Jestem z Gdyni"
I m. Pola Gugała 6d

Konkurs związany z obchodami 80. rocznicy nadania Gdyni praw miejskich
"Krzyzówka o Gdyni"
I m. Tomasz Bławat 4b
II m. Piotr Pobłocki 6a

Konkurs Wiedzy o Gdyni
I m. Dagmara Wendt i Wojciech Labuda 5b

Konkurs Wiedzy o Gdyni o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni
II m. Dagmara Wendt i Wojciech Labuda 5b

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Gdynia moje 80 - letnie miasto"
I m. Iga Kowalczyk 3b, Ewa Romaniuk 3b, Marta Olesińska Oa
II m. Dawid Lewandrowski 0b

IV Międzyszkolny Konkurs "Zasłużeni dla regionu"
I miejsce zespół w składzie: Marlena Adamczyk, Marta Debis, Dagmara Wendt 5b

X Międzyszkolny Konkurs "Baśnie, legendy, poezja i kultura Kaszub"
II m. Marta Skowrońska 5b

Międzyszkolny Konkurs "W kręgu zaklętej Stegny"
I m. Pola Gugała 6d

Międzyszkolny Konkurs Poetycki "Zielone Strofy"
III m. Marta Dulis 4a

III Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Euklides 2006"
I miejsce drużyna: Aleksander Kumala 6d, Grzegorz Bławat 6c, Agata Buller 6c, Maciej Zawłocki 6d

Konkurs plastyczny dla dzieci szkół podstawowych "Straż graniczna widziana moimi oczami"
wyróżnienie: Michał Melzer, Marcin Ćwikliński, Dorota Rogenbuk 0b

VI Konkursy sportowe

Mistrzostwa Polski Młodzików w Pływaniu w Płetwach kategoria D i E
I m. Aleksanda Kabelis 6d

I Otwarte Mistrzostwa w Gdyni Szkół Podstawowych w Pływaniu
Czołowe lokaty: Aleksandra Jansen 5d

XXXIV Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowych Chłopców
I m. etap rejonowy i II m. etap miejski Adam Karłowicz i Karol Wojciechowski 6a

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Żeglarstwie
II m. Klaudia Kuczys 4d

Top